Cola Sugar obsadila ve Finále KMK úžasné 6.místo!

Cola Sugar a Petarda se během sezony kvalifikovaly do Finále KMK, které se konalo 13.-15.září 2019 v Písku. 

Cola Sugar předváděla celý víkend skvělé výkony a nakonec jí to vyneslo fantastické 6.místo. Petarda zahájila páteční trénink také výborně, ale v sobotu a v neděli už se na ní podepsala únava a přestože dostávala od rozhodčích skvělé známky, na lepší umístění nedosáhla, protože v každém kole udělala pro ní velmi netypické dvě chyby. I tak jsme na ni moc pyšní, protože celou sezonu podávala skvěle vyrovnané výsledky a přestože se v Písku necítila ve své kůži, i tak se zasnažila a odjela pěkné parkury. Zkrátka nám obě holky udělaly velkou radost :) Velké díky a gratulace míří také jejich jezdkyni Radce Dvořákové! Díky díky díky :)

 

 

>> více

Cola Sugar a Petrada úspěšné při KMK v Písku

13.srpna se v Hřebčinci Písek konalo další kvalifikační kolo KMK. Cola Sugar se umístila na velmi dobrém 7.místě v kategorii 5-letých klisen. Petarda si vyskákala skvělé 5.místo v kategorii 4-letých klisen. Gratulujeme.

>> více

První fotky hříbátek roku 2019 :)

Podívejte se na ty naše strakaté krasavce :) Děkujeme Andy Reinbergerové za pořízení krásných fotografií a zároveň gratulujeme ke krásným potomkům Bernsteina. Z téhle povedené partičky jsou to hned dva :)

  

  

>> více
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 10 15 19 Další »