18.10.2014 Patricie a Querida v Opřeticích

V sobotu 18.10.2014 Patricie a Querida úspěšně zakončily závodní sezonu. Querida vyhrála soutěž stupně Z a Patricie přes počáteční váhání na prvním skoku (kde nasbírala trestné body za čas) dokončila tutéž soutěž také čistě. Opět gratulujeme jak holkám, tak jejich jezdkyni Míše Šimkové.

>> více

4.10.2014 Patricie a Querida ve Zduchovicích

V sobotu 4.10.2014 vyjely Patricie a Querida na své druhé oficiální závody do Zduchovic. A opět se jim dařilo. Obě startovaly v soutěžích ZM a Z. Querida obě soutěže absolvovala čistě, v ZM se umístila na krásném 5. místě a v Z na 8. Patricie šla ZM čistě a umístila se hned za Queridou, tedy na 6.místě, v Z pak udělala jednu chybu. Oběma holkám i jejich jezdkyni Míše gratulujeme a držíme palce při sbírání dalších závodních zkušeností.

>> více

Querida a Patricie úspěšné na svých prvních oficiálních závodech

V sobotu 30.8. vyjely Patricie a Querida na své první oficiální skokové závody. Na Vondrově byly i navzdory ne zrovna ideálnímu povrchu moc šikovné. Obě startovaly poprvé v soutěži v ZM, na travnatém povrchu, který dosud neznaly a přestože bylo po vydatných deštích kolbiště velmi kluzké, obě se s kurzem popraly statečně - Querida bez chyby a s pěkným umístěním na 5.místě. Patricie šla také moc hezky a udělala 1 chybu. Oběma holkám i jejich jezdkyni Míše gratulujeme :)

>> více
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 8 12 15 Další »